رونمایی از وبسایت باباسفر

خبرگزاری مهر:

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، مردم برای اینکه اوقات فراغت خود چه شامل روزهای آخر هفته باشد و چه تعطیلات چند روزه را در خارج از محل سکونت خود سپری کنند، راهی جز اقامت در در هتل‌ها را ندارند. هتل‌ها همیشه شلوغ هستند، قوانین خاص و سختگیرانه خودشان را دارند و از طرفی، هزینه‌های بالایی را از مردم دریافت می‌کنند. از این رو، افراد بسیار زیادی به سمت اجاره ویلا، آپارتمان، سوئیت، خانه و غیره به صورت روزانه روی آوردند. اما چرا؟ اجاره روزانه ویلا، آپارتمان، سوئیت، خانه و غیره هزینه به مراتب کمتری نسبت به هتل‌ها دارند و از طرفی، خبری از قوانین سختگیرانه هتل‌ها هم در این اقامتگاه‌ها نیست. ما تصمیم داریم در تاریخ مشخصی به شهری سفر کنیم و به دنبال اقامتگاه‌هایی هستیم که به صورت روزانه اجاره داده می‌شوند اما این اقامتگاه‌ها را از کجا می‌توانیم پیدا کرده و رزرو کنیم؟

معرفی وبسایت باباسفر

راه‌های بسیاری برای اجاره روزانه اقامتگاه وجود دارد. اگر بخواهیم مثالی را بزنیم، به شهرهای شمالی کشور که سفر کنید افراد مختلفی را در کنار خیابان‌ها مشاهده می‌کنید که تابلوی ویلا یا سوئیت را در دست گرفته اند. این افراد در واقع سوئیت یا ویلا یا آپارتمانی دارند که به صورت روزانه اجاره می‌دهند و بسته به تعداد نفرات و تعداد روزهای اقامت، قیمت‌های مختلفی را اعلام می‌کنند. اگر فرض کنیم می‌خواهید به شهرهای شمالی کشور سفر کنید و از این طریق، ویلا یا هر نوع اقامتگاهی را رزرو کنید، باید در شلوغی شهر به دنبال این افراد باشید تا در میان آنها، بهترین را از نظر اقامتگاه‌ها و قیمت اعلام شده پیدا کنید. این کار دردسرهای بسیاری دارد بطور مثال، چون افراد بسیاری به شهرهای شمالی سفر می‌کنند اگر دیر برسید، ممکن است تمام اقامتگاه‌ها پر شده باشند.

از طرف دیگر، یکی از معایب این امر، عدم پشتیبانی و امنیت کامل است و به شما هیچ تضمینی از بابت امنیت و نظافت داده نمی‌شود. از قیمت‌ها هم که بخواهیم بگوییم، این دسته از افراد قیمت‌های گاهاً عجیب و غریبی را اعلام می‌کنند و ممکن است در صورت امکان، قیمت بسیار بالاتر از قیمت واقعی را برای اجاره روزانه اعلام کنند.

وبسایت باباسفر پلت فرم اجاره روزانه انواع اقامتگاه در سراسر ایران است و توانسته بهترین راه اجاره روزانه ویلا، آپارتمان و ویلا را ارائه دهد. در سایت باباسفر اکثر کلانشهرها، شهرهای کوچک و بزرگ و حتی روستاها در سراسر ایران مشاهده می‌شود و در هر منطقه هم انواع و اقسام اقامتگاه وجود دارد تا هرکس با توجه به نیاز خود، بهترین اقامتگاه مورد نظر را انتخاب کند.

رونمایی از وبسایت باباسفر

مزیت‌های اجاره روزانه اقامتگاه از سایت باباسفر

بزرگترین مزیت اجاره روزانه ویلا و اقامتگاه از سایت باباسفر، حذف چالش‌ها و دغدغه‌های اجاره روزانه اقامتگاه به روش سنتی است. همانطور که گفتیم، اگر طبق روش سنتی بخواهیم پیش برویم، چالش‌هایی همچون تنوع محدود اقامتگاه، قیمت‌های غیر منطقی و از آن مهم‌تر، صرف وقت و هزینه زیاد جهت پیدا کردن بهترین اقامتگاه با توجه به بودجه و سلیقه وجود دارد اما در سامانه رزرواسیون آنلاین اقامتگاه باباسفر، همه چالش‌ها حذف شده و تمام اقامتگاه‌ها هم در یکجا قرار دارند که باعث صرفه جویی زیاد در وقت و هزینه می‌شود.

یکی از چالش‌هایی که مردم برای اجاره روزانه اقامتگاه دارند، قیمت پرداخت شده است. برخی از اقامتگاه‌ها با توجه به امکانات و شرایط، قیمت‌های خوبی دارند و برخی هم شاید قیمت اجاره روزانه اعلام شده آنها با توجه به امکانات و شرایط چندان به صرفه نباشد. در سایت باباسفر تنوعی از ویلاها، خانه‌ها، آپارتمان‌ها و سوئیت‌ها در هر شهر و روستایی قرار داده شده است تا با جستجو میان آنها، هر اقامتگاهی که می‌خواهید را انتخاب کنید. تمامی اقامتگاه‌های موجود در وبسایت باباسفر از بهترین قیمت‌ها برخوردار هستند و حتی با مقایسه آنها هم متوجه خواهید شد تمامی اقامتگاه‌ها، قیمت‌های بسیار خوبی با توجه به شرایط و امکانات دارند.

یکی از مزیت‌های خوبی که وبسایت باباسفر دارد، تضمین کیفیت است. هر ویلا و اقامتگاهی که سایت باباسفر قرار دارد از فیلترهای مختلفی رد شده است تا از نظر تمیزی، سالم بودن امکانات و شرایط ایده آل، امکان قرارگیری در سایت را داشته باشد چراکه افراد بسیاری بودند اقامتگاهی را اجاره می‌کردند اما هنگام ورود، امکانات و شرایط با مشخصات درج شده تفاوت داشته است.

بزرگترین حسنی که سایت باباسفر دارد، پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته جهت رفاه حال مشتریان است. از همان ابتدای پروسه اجاره روزانه اقامتگاه تا مدت زمانی که در اقامتگاه مورد نظر خود هستید، باباسفر در کنار شماست و هر زمان در صورت بروز مشکل یا هر اتفاق دیگری می‌توانید با پشتیبانان باباسفر در تماس باشید.

رونمایی از وبسایت باباسفر

چگونه در سایت باباسفر ویلا رزرو کنیم؟

قبل از هر چیز، ابتدا باید شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید و در ادامه می‌توانید اقامتگاه‌های مختلف شهر مقصد که به صورت روزانه اجاره داده می‌شود را مشاهده کنید. جهت آسان‌تر شدن پروسه رزرو، می‌توانید تعداد نفرات و امکانات مورد نیاز خود را هم وارد کنید تا اقامتگاه‌ها با توجه به نیاز شما نمایش داده شود. بطور کلی هم پروسه رزرو اقامتگاه در سایت باباسفر کمتر از یک ساعت به طول می‌انجامد.

اما باباسفر راهی هم برای کسب درآمد دارد. اگر ویلا، سوئیت، آپارتمان مبله، خانه یا هر نوع اقامتگاه دیگری دارید که بی استفاده مانده، می‌توانید با ثبت آن در سایت باباسفر و اجاره روزانه اقامتگاه خود، از این سایت هم کسب درآمد داشته باشید.

آدرس سایت باباسفر : babasafar.com

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

رونمایی از وبسایت باباسفر