فرمانده نیروی‌ قدس سپاه از قهرمان المپیک قدردانی کرد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س) و گرامیداشت روز پرستار، رییس دفتر فرمانده نیروی قدس سپاه و مسوولان ورزش و درمان این نیرو به نمایندگی از سردار «اسماعیل قاآنی» فرمانده نیروی قدس سپاه در منزل «جواد فروغی» دارنده مدال زرین رشته تیراندازی المپیک حاضر شدند.

در این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدایای فرمانده نیروی قدس و انگشتری متبرک شهید سلیمانی، از این پرستار پرافتخار میهن اسلامی و مدافع سلامت هموطنان و رزمنده بسیجی که سابقه درخشانی نیز در دفاع از حریم اهل بیت علیهم السلام در کارنامه دارد، تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

در این دیدار رییس دفتر فرمانده نیروی قدس سپاه، سلام، خداقوت و تبریک روز پرستار سردار قاآنی به «جواد فروغی» رزمنده و تلاشگر عرصه سلامت و عضو کادر درمان کشور به ویژه در ایام کرونا را ابلاغ کرد.

همچنین با گرامیداشت یاد سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی و ذکر خاطراتی از فرمانده شهید نیروی قدس و جبهه مقاومت، از زحمات این رزمنده مدافع حرم و سلامت در طول دوران خدمت و جان‌فشانی‌های وی قدردانی کرد.

جواد فروغی نیز در این دیدار با ابلاغ سلام به سردار قاآنی و ضمن ابراز ارادت به فرمانده شهید و رزمندگان جبهه مقاومت، از دریافت انگشتری متبرک شهید سلیمانی، سپاس و قدردانی کرد.

مشاور و رییس دفتر شهید سلیمانی در پایان این دیدار برای این ورزشکار پرافتخار و المپیکی، حضور مجدد و کسب موفقیت روزافزون و افتخارات در دیگر میادین ورزشی بین‌المللی برای انقلاب اسلامی و به اهتزاز درآوردن پرچم مقدس و سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و همچنین توفیق خدمت در دو جبهه دفاع از حریم اهل بیت(ع) و دفاع از سلامت هموطنان را آرزو کرد.

به گزارش ایرنا، جواد فروغی در فینال بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو در رشته تپانچه بادی به مقام نخست رسید و برای اولین بار با کسب مدال طلا در این رشته، تاریخ ساز شد.

فرمانده نیروی‌ قدس سپاه از قهرمان المپیک قدردانی کرد