سپاهان با مثلث آبی و یاغی مقابل استقلال

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، یکی از مهم‌ترین بازی‌های هفته دهم رقابتهای لیگ برتر، دیدار بین دو تیم استقلال و سپاهان است. تیم‌هایی که با ۱۹ و ۱۷ امتیاز در رده‌های دوم جدول قرار داشته و از مدعیان این فصل به حساب می‌آیند.

سپاهان در حالی برای این دیدار بزرگ در روز سه شنبه آماده می‌شود که ۳ بازیکن کلیدی و تاثیر گذار آن با سابقه بر تن داشتن پیراهن استقلال در سنوات گذشته در این بازی به میدان می‌روند.

امید نورافکن محصول آکادمی استقلال که دومین فصل حضورش در سپاهان را تجربه می‌کند و نشان داده پتانسیل یاغی گری مقابل استقلال را هم دارد به همراه سجاد شهباززاده آقای گل فصل گذشته و مسعود ریگی (به زعم بسیاری از کارشناسان) یکی از بهترین بازیکنان فصل پیش استقلال از مهره‌های کلیدی و تاثیرگذار این فصل سپاهان هستند.

مسعود ریگی پس از جدایی از استقلال اولین تجربه رویارویی با تیم سابقش را در پیش دارد و شاید حضور او مقابل استقلال جذاب ترین بخش از دیدار استقلال و سپاهان باشد. ریگی در کنار کیفیت بالایی که در فوتبال دارد از با اخلاق ترین و بی حاشیه ترین بازیکنان فوتبال است و بعید به نظر می‌رسد در این تقابل از سوی او ایجاد حاشیه شود.

دیدار تیم‌های استقلال و سپاهان از ساعت ۱۶ امروز سه شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و تیم برنده شانس صعود به صدر جدول در پایان هفته دهم را دارد.

سپاهان با مثلث آبی و یاغی مقابل استقلال