وضعیت روحی پرسپولیس بهتر از سپاهان است/ حذف از آسیا خجالت‌آور است

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، تیم های فوتبال پرسپولیس و سپاهان از ساعت ۱۶ فردا چهارشنبه در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک (به عنوان زمین بی طرف) به مصاف هم خواهند رفت.

بهنام ابوالقاسم پور پیشکسوت پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص این مسابقه گفت: برایم جای تعجب است که قوانین انضباطی باعث می‌شود بازی در استان سوم برگزار شود. ما خودمان به سیستم AFC برای برگزاری بازی‌های نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا در زمین بی طرف معترض هستیم اما همین روش را در لیگ برتر خودمان اجرا می‌کنیم.

ابوالقاسم پور تاکید کرد: فکر می‌کنم نتایجی که تیم‌ها در چند هفته قبلی گرفته اند باعث شده تا پرسپولیس برتری روحی بیشتری نسبت به سپاهان داشته باشد اما نباید فراموش کرد سپاهان یکی از بهترین تیم‌های فنی لیگ برتر است که قطعاً تاکتیک‌های یحیی گل محمدی را به چالش می‌کشد. به هر حال این مسابقه تاثیر زیادی در شرایط بالای جدول خواهد داشت.

وی همچنین درباره تلاش‌های وزارت ورزش برای حل مشکل به وجود آمده مالکیت مشترک استقلال پرسپولیس برای دریافت مجوز حرفه‌ای گفت: تخصصی در این زمینه ندارم اما این مشکل برای چندمین سال متوالی وجود داشته و چرا باید همه چیز در دقیقه نود مورد بررسی قرار بگیرد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره احتمال حذف سرخابی‌ها از لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ آسیا افزود: مگر اتفاقی بدتر از این برای باشگاه‌های کشور می‌تواند رخ بدهد؟ شرم‌آور است که کار باید به اینجا کشیده شود. وزارت ورزش باید در این زمینه اقدامات اصولی انجام دهد تا مشکل جدی به وجود نیاید.

وضعیت روحی پرسپولیس بهتر از سپاهان است/ حذف از آسیا خجالت‌آور است

وضعیت روحی پرسپولیس بهتر از سپاهان است/ حذف از آسیا خجالت‌آور است